Grafiskais dizains

Kvalitatīvi grafiskā dizaina darbi palīdzēs jums piepildīt jūsu mērķus. Tie veicinās jūsu atpazīstamību un palielinās interesi par jūsu sniegtajiem pakalpojumiem. Izmantojiet grafiskā dizaina pakalpojumus lai kļūtu redzami!

 • logoLogo izstrāde

Piemēram, informatīvs un viegli saprotams reklāmas buklets palielinās jūsu atpazīstamību un interesi par jūsu sniegtajiem pakalpojumiem. Savukārt labi nostrādāts logo liecinās par profesionālitāti un izcels jūsu īpašo attieksmi un kvalitāti, tādā veidā palīdzot nostiprināt jūsu uzņēmuma tēlu.

Grafiskā dizaina darbi, kurus izstrādājam

Ir ļoti daudz grafiskā dizaina darbi, kurus jūs variet izmantot, lai parādītu sevi no labākās puses.

 • Reklāmas bukleti

  Reklāmas bukleti ir ļoti labi piemēroti lielāka apjoma informācijas prezentēšanai, piemēram, preču katalogiem vai informatīviem bukletiem.

 • 3D vizualizācijas

  Ar 3 dimensionālām vizualizācijām īpaši izteiksmīgā veidā iespējams prezentēt jūsu ideju. Kartes, jauni produkti, ēkas - jums atliek tikai izvēlēties!

 • Reklāma internetā (baneri)

  Internets kļūst par pieņemtu mēdiju reklāmas izveidošanai. Izcelieties ar labu baneri!

 • Plakāti

  Semināriem, akcijām un jautriem pasākumiem - interesants plakāts piesaistīs uzmanību un palielinās apmeklētāju skaitu.

Protams, ka ar minētajiem darbiem mūsu piedāvājums neaprobežojas - mēs izstrādāsim arī citus darbus kā vizītkartes, apsveikuma kartiņas u.c.!

Darbu izmaksas

Grafiskā dizaina darbi var būt ļoti dažādi, un arī klientu prasības var atšķirties. Darba izmaksas tiek noteiktas katram konkrētam darbam atsevišķi. Droši sazinaties ar mums un izklāstiet, ko jūs vēlaties, lai uzzinātu cik varētu maksāt jūsu grafiskā dizaina darbs.

Citi pakalpojumi

Tīmekļa vietņu izstrāde

Mājas lapas ir iespējām bagāts komunikācijas veids. Uzziniet vairāk par mājas lapu izstrādi.

Personīga atbilde

Vēlaties personīgu attieksmi un saņemt atbildes uz vēl nenoskaidrotajiem jautājumiem?

Jautājiet mums!